Ücretli ve kendi domainine sahip web sitelerinin kurulumu, oldukça fazla aşama barındırdığı gibi sizler içinde zaman kaybı anlamına gelebilmektedir. Bir internet sitesinin kurulumunun ardından en önemli ihtiyaç da kaliteli bir hosting seçimi yapılmasıdır. Çünkü sürekli olarak ulaşılabilir ve bir hızı olmalıdır. Bunun Google Seo ile ilk sayfalarda görünmenizden tutun, kullanıcıların web sayfanızın hızının kötü olmasından yada herhangi bir kesinti yaşanması durumunda kullanıcı kaybına varıncaya kadar etkisi vardır.

 

Web Hosting - Yazılım Ajans

 

Bizler yazılım ajans olarak baştan sonra tüm aşamalarda yanınızda bulunuyoruz. Domaininizin satın alınması ve web sitenizin hosting’e kurulumu, sonrasında ise hosting hizmetinin stabil bir şekilde çalışmasıbu alandaki görev tanımımız içerisinde yer almaktadır. Dilerseniz farklı bir sunucuda hali hazırda yayında olan bir web sayfanız mevcut ise bunun kendi sunucularımıza transferi ve devamında destek hizmetlerinin sağlanması konusunda da siz müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

Bizimle iletişime geçmek, teklif istemek ya da herhangi bir konuda ulaşmak için [email protected] adresine yazabilir yada iletişim formunu doldurabilirsiniz.