Logo ve Kurumsal Kimlik sizin tarzınız demektir. Logonuz ve Kurumsal Kimliğiniz ne kadar yaratıcı ve ilgi çekici ise en az o kadar insanların dikkatini çekebilirsiniz demektir. Logo ve Kurumsal Kimliğinizi bir insanın dış görünüşü olarak düşünebilirsiniz. Nasıl ki insanlar güzel ve farklı görünmek için bir çaba içerisinde ise firmalar da dış dünyaya kendilerini tanıtmak için  Logo ve Kurumsal Kimlik çalışmaları yapmaktadırlar.

 

Logo ve Kurumsal Kimlik - Yazılım Ajans

 

Logo ve Slogan, Kurumsal Renk ve Font, Kurumsal Katalog, Kartvizit, Antetli Kağıtlar, Zarflar, Dosyalar ve daha aklınıza gelebilecek bir çok nesne sayabiliriz. Tüm bu sayfığımız maddeler direkt olarak markamızın dış yüzü ile ilgili olduğundan iyi bir imaj için gereklilik ve profesyonel çalışma arz eder, çünkü yaptığımız her hamle firmamıza değer kattığı gibi zarar da verebilir. Bu noktada Yazılım Ajans olarak sizlere hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Bizimle iletişime geçmek, teklif istemek ya da herhangi bir konuda ulaşmak için [email protected] adresine yazabilir yada iletişim formunu doldurabilirsiniz.